video
cariere

┬áSuntem ├«n c─âutarea unei persoane care s─â preia responsabilitatea cre─ârii de con╚Ťinut digital pentru site-ul nostru Giftdesign.ro!

Cu ce te vei ocupa:

  • Content writer-ul┬á din cadrul Giftdesign are c─â responsabilit─â╚Ťi redactarea textelor ╚Öi articolelor pentru site-ul nostru. Textele trebuie s─â respecte bunele practici ├«n domeniul optimiz─ârii site-urilor pentru motoarele de c─âutare, iar subiectele abordate vin ├«n urm─â analizei am─ânun╚Ťite efectuate asupra cuvintelor cheie ╚Öi expresiilor care sunt relevante pentru site-ul nostru.

Cerin╚Ťe:

Experien╚Ťa de cel pu╚Ť├«n 1 an ├«n online marketing

Ești un bun copywriter

Ai cuno╚Ötin╚Ťe de SEO ╚Öi Social Media

Aptitudinile tale de comunicare scrisă/verbală în limba română sunt bine dezvoltate.

Experien╚Ťa pe partea de promovare servicii software/website-uri poate constitui un avantaj.

Aptitudinile tale de comunicare scrisă/verbală în limba română  sunt bine dezvoltate.

├Än vederea colabor─ârii cu firma noastr─â va rog s─â ne trimite╚Ťi op╚Ťiunile dumneavoastr─â la adresa hr@giftdesign.ro

Descrierea companiei

Ginza Invest SRL este o companie de distribu╚Ťie la nivel na╚Ťional de produse pentru ambalarea cadourilor, felicit─âri, articole party, produse papet─ârie, produse cu texte┬á ╚Öi mesaje personalizate, juc─ârii sau home&deco.

Compania noastr─â are un portofoliu de peste 2500 de clien╚Ťi.

Gestion─âm peste 30 concepte pentru pia╚Ťa de retail┬á ╚Öi online din Rom├ónia, compania fiind ├«n continu─â expansiune.

Echipa noastr─â este format─â din persoane profesioniste, cu o experien╚Ť─â foarte vast─â, care asigur─â o calitate superioar─â a produselor, l─âs├ónd o amprenta semnificativ─â ├«n pia╚Ť─â.

Candidatul ideal

Hei, ai spirit energic, tânăr și ești dornic de o schimbare?

Vrei să fi implicat și să asiguri un impact în jurul tău?

├Ä╚Ťi dore╚Öti un mediu pl─âcut cu oameni fancy sau cel pu╚Ť├«n zurli?

Hai în echipa Ginza!

Avem c─âni, pahare ╚Öi produse cadou de Cr─âciun ╚Öi de Pa╚Öte. Dar po╚Ťi s─â vezi asta ╚Öi pe site-ul nostru ÔÇô www.giftdesign.ro

Acestea fiind zise… my dear┬á╚śir┬ábe a┬ágentlemanÔÇŽ Or be a┬áwoman┬áapreciated by a gentleman!┬á

Dac─â ai experien╚Ť─â de 2 ani ├«n munc─â, ├«╚Ťi place s─â lucrezi cu cadouri┬áJ┬á, e╚Öti o persoan─â atent─â la detalii ╚Öi ├«╚Ťi place s─â comunici cu oamenii, e╚Öti noul nostru coleg!

E╚Öti creativ dar nu ╚Ötii cum s─â ar─â╚Ťi mai bine asta? Ai cunostiin╚Ťe minime de utilizare a calculatorului?

Descrierea jobului

Ce vei face?

Colegul nostru este un samurai cu două săbii( unic și imbatabil ) !

We want you to be our Suport for our Online Shop.

 Pe de o parte :

Te vei ocupa de generarea Packing List-ului ╚Öi POD-ului pentru comenzile aferente date de clien╚Ťi zilnic.┬á

Vei lipi Packing List-ul pe colet.

Vei genereaz─â AWB-ul pentru transportul solicitat de c─âtre client.

Vei nota coletele.

Vei depozita produsele la raft și vei pregăti comenzile (le vei pickui J) pentru livrare, vei eticheta, infolia, ambala în colete și vei manipula produsele.

Vei men╚Ťine leg─âtur─â cu colegii de la contabilitate ├«n vederea ob╚Ťinerii facturii fiscale ╚Öi transmiterii ei ├«n format fizic c─âtre client.

Vei preda coletele curierului.

╚śi pe de alt─â parte:

Vei p─âstra ┬áleg─âtur─â cu clien╚Ťii.

Vei lucra cu platforma în vederea actualizării datelor și a stocurilor.

Vei asigura cerin╚Ťele de calitate ale platformei.

Vei men╚Ťine un scor bun al platformei prin activitatea ta.

Vei efectua din când în când un inventar în depozit.

Vei adaug─â produsele noi pe raftul din depozit.

Vei asigurara integritatea și securitatea mărfurilor.

╚śi vei gestiona ╚Öi ad─âuga produsele noi ├«n raftul online de pe Site.

Hai la noi pentru că avem și petreceri de Crăciun!

Să ne cunoaștem mai bine:

Ginza Invest SRL este o companie de distribu╚Ťie la nivel na╚Ťional de produse┬á┬ápentru ambalarea cadourilor, felicit─âri, articole party, produse papet─ârie, produse cu texte┬á ╚Öi mesaje personalizate, juc─ârii sau home&deco.

Nu uita╚Ťi s─â ne vizita╚Ťi online ╚Öi pe FB! #Social

Scroll to Top